DSC 0318 www15 czerwca 2018 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 11 odbył się Jubileusz 25-lecia zespołu wokalnego „Promyczki”. Mottem koncertu, w którym wystąpili utalentowani uczniowie i absolwentki szkoły, były słowa: „Życie to ECHO. Co wysyłasz – wraca. Co siejesz – zbierasz. Co dajesz – dostajesz. To, co widzisz w innych – istnieje w tobie.” W uroczystości wzięli udział Wiceprezydent Ostrowa Wielkopolskiego pani Ewa Matecka, ks. Prałat Bogusław Lamenta – emerytowany Proboszcz parafii pw. Najświętszego Zbawiciela, ksiądz Prałat Sławomir Grześniak – obecny Proboszcz parafii pw. Najświętszego Zbawiciela, pani Janina Woźniak – dyrektor szkoły w latach 1975 – 1996, pani Maria Kędzierska – Jachimek – dyrektor szkoły w latach 1996 – 2006, ks. Daniel Zarębski, ks. Michał Włodarski, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 pani Małgorzata Lubojańska, wicedyrektor szkoły pani Ewa Wulbach, rodzice, nauczyciele i uczniowie.

Goście skierowali do jubilatów ciepłe słowa podziękowania za dotychczasową działalność i wyrazili słowa uznania, życząc kolejnych sukcesów, satysfakcji i wiele radości z dalszego wspólnego muzykowania.
Założycielka zespołu, p. Krystyna Tomalkiewicz podziękowała wszystkim, którzy przez lata wspierali zespół i wręczyła symboliczne statuetki.
„Promyczki” mają na swoim koncie wiele koncertów, brały udział w licznych konkursach. Rozweselały swym śpiewem i tańcem rówieśników na wielu uroczystościach szkolnych, kościelnych, środowiskowych, miejskich, powiatowych, a także na imprezach okolicznościowych i charytatywnych.
Tegoroczne święto stanowi artystyczne spoiwo dla wszystkich pokoleń Promyczków i jest potwierdzeniem, że każdy wiek jest dobry, by odnaleźć swoją pasję, która łączy, rozwija i wzbogaca.
Gratulujemy pięknego Jubileuszu Pani Krystynie Tomalkiewicz i wszystkim młodym artystom.