5 www

22 czerwca 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 11 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Wśród zaproszonych gości znaleźli się Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu pani Jolanta Maćkowiak, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej pan Alojzy Motylewski, Ksiądz Prałat dr Sławomir Grześniak. W spotkaniu uczestniczyli Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 pani Małgorzata Lubojańska, Wicedyrektor pani Ewa Wulbach, nauczyciele, rodzice, uczniowie klas III oraz przedstawiciele klas II i IV – VI. Uroczystość składała się z części artystycznej i oficjalnej. Część artystyczną przygotowały: pani Marzena Machała, pani Agata Stempniewicz oraz pani Anna Torzewska.

Część oficjalną prowadziła pani Arleta Doktór. Zakończenie roku szkolnego to czas podziękowań i podsumowań. Pani Dyrektor Małgorzata Lubojańska wyróżniła uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce i odznaczali się wzorowym zachowaniem. Otrzymali oni nagrody książkowe, a rodzice listy gratulacyjne. Na akademii wręczono również tytuł „Superucznia”, który otrzymała Marta Mirota z klasy III c. Nie zabrakło podziękowań rodzicom, którzy angażowali się w działania na rzecz szkoły.

W trakcie uroczystości Rada Pedagogiczna i społeczność uczniowska podziękowała nauczycielom, którzy od września nie będą pracować w naszej szkole. Wyrazy uznania za wieloletnią pracę, wysiłek i trud wychowawczy skierowane były do pani Grażyny Małuszek, pani Moniki Tacik i pana Romana Nyklewicza.

Po dziesięciu miesiącach nauki rozpoczęły się zasłużone wakacje. Życzymy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły udanego wypoczynku i szczęśliwego powrotu we wrześniu do szkolnych obowiązków.