DSC 067426 kwietnia br. odbył się w naszej szkole Konkurs Recytatorski „Humor w poezji dziecięcej". Wzięło w nim udział 24 dzieci z kl. I-III. Jury w składzie: p. Iwona Morta, p. Roman Nyklewicz oraz p. Maria Kaźmierowska miało bardzo trudne zadanie, gdyż wszyscy uczniowie doskonale poradzili sobie z recytacją zabawnych wierszy. W kategorii klas pierwszych laureatem została Marta Mirota z klasy I c, pierwsze miejsce w kategorii klas drugich zajęła Aleksandra Sikora z klasy II a, z klas trzecich zwycięzcą okazała się Róża Klósak z klasy III b. Uczniowie ci będą reprezentować naszą szkołę podczas Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego w Publicznej Szkole Podstawowej Sióstr Salezjanek. Jury wyróżniło również Patryka Jankiewicza z klasy I a, Karolinę Olejniczak z klasy I d, Sandrę Zielińską z klasy II a, Marię Wróbel z klasy III b oraz Jana Mikszaka z klasy III a. Wszyscy uczniowie otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. Sprawiły im one wielką radość!