20. września przypada Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W naszej szkole, na parterze, mieszczą się oddziały sześciolatków z Publicznego Przedszkola nr 14 i to właśnie dla nich uczniowie klas trzecich przygotowali pamiątkowy bilecik z niespodzianką oraz zaprosili do wspólnej zabawy ruchowej na hali sportowej. Przedszkolaków przywitały dyrektor szkoły p. Małgorzata Lubojańska oraz wicedyrektor p. Ewa Wulbach, które złożyły dzieciom serdecznie życzenia: radości, przeżywania niezwykłych przygód i spełnienia dziecięcych marzeń. Trzecioklasiści pod okiem wychowawczyń czuwali nad zabawą młodszych kolegów i koleżanek, którzy musieli pokonywać tor przeszkód. Klasa 3a towarzyszyła grupie Ekoludków, 3b bawiła się ze Smerfami, a 3c czuwała nad Motylkami. Na zakończenie wszyscy zgodnie stwierdzili, że spotkania należy kontynuować, bo wspólna zabawa to ogromna radość zarówno dla uczniów, jak i przedszkolaków.