Konkurs Wiedzy o Sporcie

W piątek, 27.04.2018 r. odbył się w naszej szkole I Konkurs Wiedzy o Sporcie z wykorzystaniem technologii informatycznej w postaci aplikacji KAHOOT. Uroczystego otwarcia dokonała Dyrektor szkoły pani Małgorzata Lubojańska. Test składał się z 50 pytań z zakresu czterech najbardziej znanych dyscyplin sportowych. Uczestnicy musieli rozpoznać najlepszych sportowców z Polski i zagranicy widniejących na fotografiach. Liczyła się nie tylko poprawna odpowiedź, ale także czas odpowiedzi. W konkursie brało udział 28 uczniów z klas IV-VI. W rywalizacji najlepszy okazał się uczeń klasy V b, Piotr Kałużny, na drugim miejscu uplasował się Michał Mikołajczyk, uczeń kl. V b, a na najniższym stopniu podium stanęła także uczennica klasy V b Oliwia Bodura.
Laureaci otrzymali pamiątkowe puchary, dyplomy i oryginalne piłki z podpisami zawodników z Superligi piłki ręcznej. Pomysłodawcą konkursu był pan Piotr Kierzek, nauczyciel wychowania fizycznego.

Serdecznie gratulujemy!