22 marca br. w Szkole Podstawowej nr 6 w Ostrowie Wielkopolskim odbył się XXVI Międzyszkolny Interdyscyplinarny Konkurs „Omnibus”. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas trzecich: Kajetan Wesołowski z klasy 3a i Hanna Hełka z klasy 3b oraz uczennice klas szóstych: Lena Jarosik z klasy 6a i Lena Franz z klasy 6b. Uroczystego otwarcia konkursu dokonała Dyrektor Szkoły - p. Anna Galant, która przywitała uczniów i ich opiekunów.

W konkursie uczestniczyli reprezentanci z jedenastu ostrowskich placówek. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą z różnych dziedzin, np. języka polskiego, matematyki, przyrody, muzyki. Honorowy patronat nad konkursem sprawowała Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek.

Uczennica naszej szkoły Hanna Hełka z klasy 3b otrzymała wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy! Wszyscy uczestnicy dostali pamiątkowe dyplomy, a zwycięzcy nagrody książkowe.