logo

28 marca br. w naszej szkole odbyły się coroczne miejskie eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.  Tradycyjnie już, konkursowi patronowała pani Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek, a niezawodnym wsparciem otoczyli nas przedstawiciele Powiatowej Komendy Policji w Ostrowie Wielkopolskim.

Rywalizacja przebiegała w dwóch grupach wiekowych, a uczestnicy musieli zespołowo i indywidualnie: rozwiązać test teoretyczny, przejechać sprawnościowy tor rowerowy, zaliczyć przejazd po miasteczku ruchu drogowego oraz wykazać się umiejętnością udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej!

Po kilku godzinach zmagań wyłoniono zwycięzców:

Kategoria:

I grupa wiekowa:

Drużynowo:

SP 11

SP 6

SP 1

Indywidualnie:

Anna Wiącek SP 11

Nikodem Urbaniak SP 6

Sebastian Zieliński SP 11

Najlepszą zawodniczką turnieju w I grupie wiekowej została Anna Wiącek SP 11! 

Kategoria: II grupa wiekowa:

Drużynowo:

SP 11 

SP 6

SP 7 

Indywidualnie:

Hubert Konieczny SP 11

Lena Franz SP 11

Patryk Maćkowiak SP 11

Najlepszą zawodniczką turnieju w II grupie wiekowej została Lena Franz z SP 11! 

Opiekunem naszych drużyn był pan Jakub Kowalski.

Wszystkim drużynom i trenerom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie powiatowym!