Dużym sukcesem zakończyły się pierwsze, oficjalne międzyszkolne zawody sportowe w nowym roku szkolnym. Doskonale spisały się dziewczyny: Lilli Adissou, Natalia Bednarek, Wiktoria Kałajak, Julia Winiarska oraz Lena Witek, które bezapelacyjnie zwyciężyły w biegu rozstawnym 4x100m, wyprzedzając rywalki aż o 3 sekundy. Sukces ten pozwolił sztafecie zdobywać Mistrzostwo Powiatu oraz zapewnił jej awans do kolejnego etapu na szczeblu rejonowym. Bardzo dobry występ odnotowali też chłopcy, startujący w kategorii „Dzieci”, w składzie: Ksawery Dominik, Tytus Jackowski, Wiktor Kałajak oraz Hubert Konieczny, którzy uplasowali się na 3. miejscu. Sztafeta dziewcząt w kategorii „Dzieci”, zajęła bardzo wysokie - drugie miejsce, niestety tuż po biegu została zdyskwalifikowana za przekroczenie strefy zmian. Dziewczyny pobiegły w składzie: Paula Kubiak, Amelia Wąsala, Lena Spławska oraz Wiktoria Tworo.Wszystkim startującym gratulujemy wspaniałych wyników!