Przyszedł czas na podsumowanie występów reprezentacji Jedenastki w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Futsalu. Nasza drużyna przeszła jak burza przez etap miejski, pokonując wszystkie ostrowskie szkoły i zakwalifikowała się do finału powiatu, w którym również zdeklasowała swoich rywali, zajmując pierwsze miejsce na podium. Następnie przyszedł czas na etap rejonowy, który odbył się w Krotoszynie. Mimo wysokiego poziomu sportowego, który prezentowali wszyscy uczestnicy, nasi chłopcy wywalczyli pierwsze miejsce w swojej grupie, a w półfinale pokonali rówieśników z Kobylina. Przyszedł czas na finał, w którym zmierzyli się z zespołem z Kalisza. Zawodnicy na co dzień trenujący piłkę nożną i reprezentujący klub sportowy KKS Kalisz, okazali się za mocni dla naszej ekipy piłkarzy ręcznych. Przygodę z turniejem zakończyliśmy na 2. miejscu etapu rejonowego. Jest to duże osiągnięcie sportowe, które zapisze się na kartach historii naszej szkoły.

Reprezentacja Jedenastki:
Olaf Kubera VIIIA
Nikodem Stragierowicz VIIIB
Olgierd Biernacik VIIIB
Dawid Doliński VIIIBOliwier Dzięcioł VIIIB
Jakub Kasperek VIIIB
Franciszek Leiński VIIIB
Franciszek Nowaczyk VIIIB
Dawid Podkocki VIIIB
Antoni Poprawski VIIIB
Oskar Szypuła VIIIB

Zawodników przygotowała Pani Żaneta Moskal-Giel i Pan Piotr Frencel.

Szczególne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców, która wsparła finansowo wyjazd do Krotoszyna.