1 wwwOlbrzymim sukcesem zakończył się start uczniów naszej szkoły w Halowych Mistrzostwach Wielkopolski U16 w lekkoatletyce, które odbyły się 11 stycznia w Kaliszu. Szymon Jańczak, uczeń klasy VIIa, bijąc rekord życiowy o prawie pół metra wynikiem 5.57 m., ustanowił nowy rekord szkoły i ostatecznie zdobył jakże cenny srebrny medal! Niewiele gorzej spisał się Norbert Tomczak, który również poprawiając swój rekord życiowy w skoku wzwyż, uplasował się na najniższym stopniu podium z rezultatem 135cm.

Bardzo dobrze spisał się też Bartosz Ratajczyk, który podobnie jak Szymon, w konkurencji skoku w dal, zajął wysoką VI pozycję (4.89m). W zawodach wzięli również udział nasi młodsi uczniowie i uczennice: Wiktoria Kałajak, Lilli Adissou, Wiktoria Tworo oraz Wiktor Kałajak.  Zaprezentowali się bardzo dobrze, bijąc swoje rekordy życiowe, zarówno w biegu na 60 jak i 300m!

Wszystkim startującym gratulujemy świetnych wyników.