Tradycyjnie już, w ferie zimowe, stowarzyszenie „Razem dla Jedenastki” zorganizowało półkolonie dla dzieci chodzących do naszej szkoły. Zainteresowanie udziałem w tegorocznej edycji było bardzo duże. W zimowym wypoczynku wzięło udział 36 uczniów, podzielonych na trzy grupy objęte opieką wykwalifikowanej kadry. Półkolonie odbyły się w drugim tygodniu ferii. Beneficjentami imprezy byli uczniowie klas 1-4. Dzieci rozwijały swoją kreatywność w autorskich zajęciach oferowanych przez kadrę. Niestety, ze względu na pandemię, grupy nie mogły opuszczać szkoły i uczestniczyć w tak lubianych przez dzieci wyjazdach i wycieczkach. Zajęcia prowadzono zgodnie z wytycznymi: MEN, MZ i GIS dla organizatorów półkolonii w szkołach podstawowych.
W czasie półkolonii uczestnicy wykonywali łapacze snów, miasto w słoiku, ozdoby z masy solnej, modele samolotów oraz figury z masy porcelanowej. Brali również udział w zajęciach sportowych, muzycznych oraz integracyjnych.
Tydzień wspólnych spotkań minął bardzo szybko, pozostawiając dobre wspomnienia oraz własnoręcznie wykonane pamiątki.
Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni z udziału w półkoloniach i żegnając się z wychowawcami, już zapowiedzieli swój udział w kolejnych edycjach. A zatem, do zobaczenia latem!