Uczniowie naszej szkoły wiedzą jak ważne jest pielęgnowanie tak pięknych tradycji jak wysyłanie życzeń i pomimo trwającej pandemii, licznie wzięli udział w konkursie na najpiękniejsza kartkę bożonarodzeniową. Jak co roku, zadaniem uczestników było wykonanie dowolną techniką anglojęzycznej lub niemieckojęzycznej kartki bożonarodzeniowej. Komisja konkursowa stanęła przed nie lada wyzwaniem, gdyż niełatwo było wybrać zwycięskie prace. Jest to dowód na to, że uczniowie Jedenastki mają innowacyjne pomysły i są nadzwyczaj kreatywni.

 

Zwycięzcą konkursu w kategorii klas I-III został uczeń klasy Ib - Jakub Płonka. Miejsce drugie i trzecie zajęli odpowiednio Szymon Swędrowski i Piotr Jędrzejak – uczniowie klasy IIIc.

W kategorii wiekowej klas IV-VIII miejsce pierwsze zajęły ex eaquo Aleksandra Jess (VIIIc) i Anna Kupaj (VIIIa). Miejsce drugie komisja konkursowa postanowiła przydzielić dla Jakuba Adamka (VIIc) i Jakuba Banasiaka (VIIa). Na miejscu trzecim uplasowała się kartka Julii Szyi (VIIIc) i Moniki Rychlickiej (VIIIb). Specjalne wyróżnienia trafiły dla: Olafa Jen (VId), Karoliny Olejniczak (VId), Patryka Jankiewicza (Via), Zofii Kaczmarek (VIc) i Zofii Kempkowskiej (IVb)

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy.