Dobiegły końca rozgrywki Wojewódzkiej Ligi Piłki Ręcznej Chłopców rocznika 2008 (i młodszych). Nasz Uczniowski Klub Sportowy Batory reprezentowali chłopcy z klasy 6b. W końcowej klasyfikacji, po błyskawicznych awansach i wielu zwycięstwach, drużyna awansowała do ścisłego finału, który odbył się w kwietniu w Kościanie. Nasi podopiecznie zajęli 6 miejsce na 25 startujących zespołów. Występ komentował trener - Piotr Kierzek: zderzyliśmy się z drużynami o lepszych warunkach fizycznych, co na tym etapie rozwoju i w tego typu pojedynkach ma ogromne znaczenie. Natomiast można pochwalić chłopców za podjęcie walki i zostawienie serca i zdrowia na parkiecie.

Udział w lidze stał się bardzo cennym doświadczeniem, a spotkanie z najlepszymi dodało motywacji do jeszcze większego zaangażowania podczas treningów.

Skład zespołu:
Biernacik Olgierd, Dzięcioł Oliwier, Kasperek Jakub, Kuźniewski Grzegorz, Kaźmierczak Dominik, Leiński Franciszek, Nowaczyk Franciszek, Podkocki Dawid, Poprawski Antoni, Stasiak Mikołaj, Stragierowicz Nikodem, Szypuła Oskar, Witek Marceli, Wojtczak Igor, Zboiński Avidan.