16 grudnia br. podsumowano grudniowy konkurs na najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową, wykonaną dowolną techniką i wypełnioną treścią w języku angielskim lub niemieckim. Niezmiernie cieszy fakt, że do konkursu, jak co roku, zgłoszono blisko 80 prac. Komisja konkursowa stanęła więc przed nie lada wyzwaniem, gdyż niełatwo było wybrać zwycięskie prace. Jest to dowód na to, że Jedenastkowicze są nadzwyczaj kreatywni. Zwycięzcą konkursu w kategorii klas I-III została uczennica klasy IIb Zuzanna Jędraszak. Miejsce drugie ex eaquo przypadło Adamowi Mockowi (IIc) i Lenie Mocek (IIIa). Trzecie miejsce zajął Hubert Obecny z z klasy IIc.
W kategorii wiekowej klas IV-VII zwycięzcą okazali się Jakub Adamek (VIIIc) i Dawid Ludwiczak (IVa). Miejsce drugie przypadło ex eaquo Karolinie Olejniczak (VIId), Patrycji Sroce (4b) i Nikodemowi Stragiewiczowi (VIIb). Na miejscu trzecim uplasowały się kartki: Olafa Jen (VIId), Oliwii Piskorz (VIIb), Filipa Słowika (Vb) i Szymona Żurka (IVb). Komisja konkursowa postanowiła też wyróżnić prace: Natalii Bednarek (VIIb), Eryka Kasprzaka (Vb), Franciszka Leińskiego (VIIb), Ingi Olkiewicz (VIIa) i Maksymiliana Stęcznego (VIa).

Prace wszystkich uczniów można podziwiać w holu na parterze. Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom serdecznie dziękujemy, gratulujemy i zapraszamy do udziału za rok!