04 marca br. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim odbyły się Mistrzostwa Miasta i Powiatu Ostrowskiego w Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych organizowane w ramach rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11, prowadzeni przez trenera Piotra Kierzka, wygrali wszystkie swoje mecze, zajmując pierwsze miejsce w mistrzostwach i tym samym zdobywając Mistrzostwo Powiatu Ostrowskiego w Piłce Ręcznej Chłopców. Wygranym turniejem zapewnili sobie awans do Finału Rejonu, który odbędzie się w naszej szkole.

W turnieju udział wzięli także uczniowie z SP 1, SP 7 i SP 9 z Ostrowa Wlkp. oraz z SP z Nowych Skalmierzyc.
W pierwszej fazie turnieju w dwóch grupach rozegrano mecze w systemie „każdy z każdym”, a następnie odbyła się rywalizacja o miejsca.

Końcowa klasyfikacja:

1. SP 11 Ostrów Wlkp.
2. SP 9 Ostrów Wlkp.
3. SP Nowe Skalmierzyce
4. SP 7 Ostrów Wlkp.
5. SP 1 Ostrów Wlkp.

Zespół ,,Jedenastki'' wystąpił w składzie: Dera Hubert, Dudczak Nikodem, Durlak Michał, Dzięcioł Oliwier, Jędrzejak Dawid, Kasperek Jakub, Kaźmierczak Dominik, Noculak Karol, Poprawski Antoni, Rajewski Michał, Sitarz Michał, Stagraczyński Patryk, Witek Marcel, Włodarczyk Daniel, Zabłotny Bartłomiej, Zając Maciej.