6 kwietnia br. odbył się w naszej szkole Finał Rejonu w Piłce Ręcznej Chłopców Szkół Podstawowych rocznika 2007 i młodszych. W rozgrywkach wystąpiło 6 zespołów, podzielonych na dwie grupy. W pierwszej fazie turnieju drużyny zagrały systemem „każdy z każdym” o prawo gry w wielkim finale, premiowanym awansem do półfinału wojewódzkiego. Grupę A bezapelacyjnie wygrali gospodarze - SP11 Ostrów, którzy rozgromili wszystkich rywali. Nasi szczypiorniści pokonali chłopców z SP Gołuchów i SP Kraszewice. Grupę B wygrała SP9 z Ostrowa, która pokonała szkołę z Donaborowa oraz uległa drużynie z SP z Rozdrażewa, mimo to awansowała do finału z pierwszego miejsca. Zwycięzcę całego turnieju wyłoniły dopiero rzuty karne, a okazała się nim SP 11!

Na kolejnych miejscach uplasowały się ekipy z SP Gołuchowa, SP Rozdrażewa i SP Kraszewic. Ostatnie miejsce zajęła SP z Donaborowa.

Naszą reprezentację tworzyli uczniowie klas sportowych - VIII B i VII B: Durlak Michał, Dudczak Nikodem, Jędrzejak Dawid, Kaźmierczak Bartosz, Leiński Franciszek, Partyka Kacper, Poprawski Antoni, Rajewski Michał, Stagraczyński Patryk, Stasiak Mikołaj, Stragierowicz Nikodem, Szypuła Oskar, Włodarczyk Daniel, Zboiński Avidan.

Serdecznie gratulujemy!